Objavljeno april 18th, 2018 |
Matjaž Derin
FOTO: Ottodix @ Radio Capodistria 17.4.2018
V sklopu oddaje “I concerti live di Radio Capodistria” je v torek 17.4.2018 nastopil Alessandro Zannier z njegovim projektom Ottodix. Fotografije v galeriji: Alan Radin.
Tags: alan radin, Alessandro Zannier, I Concerti Live di Radio Capodistria, koncert, Koper, Ottodix, Radio Capodistira, Radio Koper, studio hendrix
Objavil-a
Matjaž Derin je neprepirjliv glasbeni frik, upokojeni glasbenik, muzik meneđer, pošten ekonomist, organizator in obiskovalec koncertov ter dober poznavalec obalne glasbene scene... pa velik zaščitnik obalnih bendov. Predvsem pa podpornik avtorske glasbe ter "hejter" cover bendov.
Nova evropska direktiva zahteva, da od vas pridobimo soglasje za namestitev piškotkov na računalnik in vam omogočimo upravljanje z njimi. Muzikobala uporablja piškotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani, analitične piškotke, ki nam olajšajo izboljševanje uporabniške izkušnje. S klikom na gumb "Strinjam Se" soglašate z uporabo piškotkov.
Manage consent